ŽRK “Sloga 2013” od danas bogatija za novog člana ekipe, Jasminu Osmanović, koja u gornjevakufski klub dolazi iz RK “Jedinstvo” iz Tuzle. Jasmina sa svoje 22 godine ima osam odigranih sezona u matičnom klubu i ovo je prvi put da odlazi iz svog grada.

Posebna bitna stvar je da je ljevak i igra na poziciji desnog beka koja je deficitarna u većini klubova.
Kao klasični bek šuter, sa 186 cm visine sigurno će biti velika pomoć mladoj ekipi iz Gornjeg Vakufa- Uskoplja.

Jasmina Osmanović

Iako nije prošla pripremni period sa ekipom, sigurni smo da će brzo nadoknaditi propušteno u fizičkom djelu. U prošloj sezoni za ekipu Jedinstva Jasmina je postigla 143 gola u 17 utakmica, iskreno se nadamo da će u našoj ekipi imat sličan učinak.

Veliko hvala ŽRK “Jedinstvo” za korektnost u pregovorima, posebno Predsjedniku gospodinu Milenku Tadiću, trenerici Nermini i velikom prijatelju našeg kluba Elmiru Grabčanoviću. Svi oni zajednu su pomogli da se Jasmina pridruži našem klubu.

Jasmina, dobro nam došla“, poručuju iz ŽRK “Sloga 2013”.

Sahatkula.ba

Komentari