Članovi Karate kluba “Sloga” danas su učestvovali na 7. Karate turniru “CASTRA OPEN 2022”, koji se održavao u Sportskoj dvorani “Borik” u Banja Luci. Učesšće na ovom turniru uzelo je 500 učesnika iz 49 klubova, iz pet država.

Sloga je učestvovala sa 10 takmičara, a kući su ponijeli 7 medalja i ostvarili odličan ukupni plasman. Zlatne medalje su osvojili: Fejsal Kadić, Nedžla Avdibašić i Lejla Karalić. Faruk Petrović je osvojio srebrenu medalju, dok su Petra Jerković, Ismaila Abazović i Nika Jerković osvojile bronzane medalje.

“Ostvarili smo odličan plasman i vratili se kući sa sedam medalja. Ovo je bila i odlična provjera za naše dvije reprezentativke Petru i Nedžlu pred Balkansko prvenstvo u Baru”, poručili su iz kluba.

Svim dobitnicima medalja čestitamo i želimo im još puno uspjeha.