Udruženje “Centar ženskih prava” iz Zenica u saradnji sa Centrom za socijalni rad Gornji Vakuf- Uskoplje pruža besplatnu pravnu pomoć za sve žene sa područja naše općine. U toku ove godine već je održano nekoliko termini, a ostala su još dva: 30. septembra i 28. oktobra.

Besplatna pravna pomoć je omogućena za SVE žene i djecu sa područja naše općine, bez obzira na zaposlenost, socijalni i bračni status. Također, pravna pomoć se ne odnosi samo za zlostavljanje u porodici, nego na sva pitanja s kojima se jedna žena može susresti u današnjem vremenu, kao npr. radni odnosi, ostvarivanje prava, bračni odnosi uslijed i nakon brakorazvodne parnice, imovinski odnosi, itd. Sve što je potrebno je da se javite u Centar za socijalni rad kod Darije Musa ili nazovete broj Udruženja “Centar ženskih prava”: 060/31 11 922 kako biste zakazali termin.

Sahatkula.ba

Komentari