Na karate takmičenju “KUP 1. BIH ZA DJECU, KADETE, JUNIORE, U-21 I SENIORE”, koji se održao jučer u Modriči, članovi Karate kluba “Sloga” su osvojili pet medalja. Na ovom takmičenju učešće je uzelo oko 470 takmičara iz cijele Bosne i Hercegovine, a organizator takmičenja je Karate klub “Šampion” Modriča.

Zlatnu medalju iz Modriče u Gornji Vakuf- Uskoplje donijela je Nika Jerković, koja se borila u kategoriji djevojčica do 10 godina, + 40kg. Srebrene medalje osvojili su Sead Mašetić, Fejsal Kadić i Ismaila Abazović. Bronzanu medalju osvojila je Lejla Karalić . Zapažen nastup ostvarila je i Nedžla Avdibašić, koja gubi u samoj borbi za medalju. Takmičare su vodili treneri kluba Ahmed i Nijaz Brica.

Dobitnicima medalja čestitamo i želimo puno sreće i uspjeha.