✏️Općinski načelnik Sead Čaušević ispred Investitora i Dubravko Kolovrat ispred Izvođača , kao ovlašteni predstavnik Grupe ponuđača “Struktura” d.o.o. Jajce i “Mrkonjić putevi” d.o.o. Mrkonjić Grad, danas su potpisali ugovore o izvođenju radova na sanaciji i asfaltiranju ulica i puteva na području naše općine.

▶️Navedeni radovi izvodit će se u sljedećim naseljenim mjestima i ulicama:

 • Duratbegović Dolac
  -Grnica
  -Hrasnica
  -urbani dio općine
  -Voljice
  -Ždrimci
  -Dobrošin
  -Paloč
  -ulica Silvija Strahimira Kranjčevića
  -Vilić polje
  -Dražev Dolac
  -Krupa

💰Ukupna vrijednost potpisanih ugovora iznosi 600.443,23 KM.

⏱️Rok realizacije: 4 mjeseca.

✅U narednom periodu planiramo pokretanje i realizaciju novih projekata usmjerenih na poboljšanje i unapređenje infrastrukture i životnih uslova, svakako na dobrobit i zadovoljstvo svih stanovnika naše općine.

Općina Gornji Vakuf – Uskoplje

Komentari