Svaki dan, dok većina nas još uvijek spava, grad se budi uz zvuk metle i četke naših nevidljivih heroja – čistača ulica. Njihova predanost i posvećenost ne samo da čine naš grad čistim i urednim, već stvaraju osjećaj ponosa i pripadnosti među stanovnicima.

Ovi radnici su srce i duša našeg grada.

Njihov posao nije samo čišćenje smeća i prljavštine s naših ulica; oni stvaraju atmosferu da nam je ugodno i osjećaj sigurnosti koja čini naš grad ljepšim i čistijim.

Čistači grada nisu samo radnici, oni su i naši komšije, prijatelji i članovi zajednice. U njihov osmijeh i ljubaznost sam se uvjerio dok sam ih pitao, da li smijem da ih uslikam, da li bi se bunili ako se objave na portalu i na društvenim mrežama, vjerujem da ni sami nisu znali šta sam htio od njih, ali sada će se evo uvjeriti i vidjeti da su oni naši HEROJI GRADA.

Kapa do poda za naše neumorne čistače grada – prave heroje!

Ovim putem pozivamo i naše građane, djecu, odrasle da našim herojima olakšamo posao, i da zajedno očuvamo ljepotu našeg grada.

Komentari